Безкоштовні програми для комп’ютера – Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми

Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми

Безкоштовні антивіруси, антивірусні сканери, програми і утиліти для ПК

Comodo Antivirus 8 – ефективний антивірус для ПК, який виявляє і знищує шкідливі програми та віруси.

Avira AntiVir Personal – безкоштовний антивірус для ефективного захисту проти вірусів та інтернет-загроз.

Avira Free Antivirus – безкоштовний антивірус для базового захисту комп’ютера від небезпечних вірусів, інтернет-хробаків, троянів і руткітів.

Comodo Internet Security Premium 8 – безкоштовний антивірусний пакет програмного забезпечення, для комплексного захисту комп’ютера від інтернет-загроз.

Avast! Free Antivirus 2016 – безкоштовний повноцінний антивірус, для захисту комп’ютера від вірусів і шпигунського ПЗ.

Ad-Aware Free Internet Security – багатофункціональна безкоштовна антишпигунська та антивірусна програма для захисту від вірусів та шкідливих програм.

Dr.Web CureIt! – безкоштовний антивірус для сканування, виявлення та знищення шкідливого ПЗ.

AVG Anti-Virus Free 2016 – безкоштовна версія популярного антивіруса для надійного захисту комп’ютера від вірусів та шпигунів, призначена для домашнього, некомерційного використання.

Kaspersky Virus Removal Tool – безкоштовна антивірусна програма для сканування і лікування зараженого комп’ютера від вірусів і всіх інших типів шкідливих програм.

NOD32 On-Demand Scanner – безкоштовний антивірусний сканер “On-Demand Scanner” на основі антивіруса NOD32, швидко і ефективно виявляє і видаляє віруси, інтернет-черв’яки, трояни і інші шкідливі програми.

AVZ Antiviral Toolkit – безкоштовна антивірусна програма для видалення шпигунських та рекламних модулів, червів, троянів, діалерів.

Emsisoft Anti-Malware – повнофункціональний антивірусний сканер, для сканування комп’ютера, виявлення і знищення шкідливих програм.

BitDefender Free Edition – безкоштовний антивірусний сканер, що працює тільки за необхідності перевірити той чи інший файл.

Zillya! Антивірус – безкоштовний український антивірус, що гарантує ефективний захист від будь-якого типу шкідливих програм.

Panda Cloud Antivirus – перший безкоштовний антивірус, робота якого основана на принципі захисту «з хмари».

PC Tools ThreatFire – безкоштовна антивірусна утиліта, що виявляє шкідливі програми на основі аналізу їх поведінки.

Microsoft Security Essentials – безкоштовна антивірусна програма для захисту від вірусів, шпигунських програм, руткітів та троянів.

PC Tools AntiVirus Free – безкоштовний антивірус, що забезпечує базовий захист від сучасних шкідливих загроз, а також збільшує безпеку при відвідуванні веб-сторінок за допомогою інструменту Search Defender.

Outpost Security Suite Free – безкоштовний пакет для комплексного захисту комп’ютера від загроз, що виходять ззовні.

ZenOK Free Antivirus – вільний антивірус, який блокує віруси, програми-шпигуни, трояни, інтренет-черв’яки і руткіти.

Immunet Protect Free – безкоштовний “хмарний” антивірус. Автоматичний захист від нових шкідливих програм.

Rising Antivirus 2012 Free – безкоштовна антивірусна програма для постійного захисту комп’ютера від всіх видів вірусів та шкідливих програм.

ClamAV Antivirus – потужний і безкоштовний антивірус з хмарною технологією Immunet. Компактні розміри, висока продуктивність і низькі системні вимоги.

My Free Antivirus – ефективний безкоштовний антивірус для захисту вашого комп’ютера від вірусів, троянів та інтернет-хробаків.

Blue Atom Antivirus – простий і безкоштовний антивірус для захисту та виявлення вірусів і ремонту комп’ютера після завданої ними шкоди.

Xyvos Antivirus Free Edition – безкоштовний антивірусний інструмент для захисту ОС в реальному часі, від шпигунського ПЗ та різних Malwares-програм.

AVG Standalone LinkScanner Free 2012 – безкоштовний антивірусний захист ПК у режимі реального часу від інтернет-загроз.

NANO AntiVirus – безкоштовний високотехнологічний антивірусний продукт для надійного захисту Вашого комп’ютера від всіх видів шкідливого ПЗ.

Robo AntiVirus 2011 – безкоштовна антивірусна програма для захисту ПК в реальному часі від вірусів, шпигунів та інших інтернет-загроз.

Kingsoft Free Antivirus 2010 – безкоштовний антивірусний продукт для захисту Вашого ПК від вірусів, троянів, шпигунських програм і Malwares в режимі реального часу.

Wormblaster – безкоштовний універсальний антивірусний інструмент для захисту і видалення вірусів, троянів і шкідливого ПЗ з комп’ютера.

MANTAV Antivirus – безкоштовний Індонезійський антивірус для максимально ефективного захисту ПК від інтернет-загроз та пошуку шкідливого ПЗ.

DriveSentry Desktop – антивірусна програма, яка являє собою безкоштовну утиліту для захисту комп’ютера від усіх видів заражень.

SecureIT Free – безкоштовна антивірусна програма для захисту Вашого ПК від вірусів, шпигунського ПЗ, хакерів та інших загроз Інтернету.

Maftoox Anti Virus – безкоштовний пакет антивірусних програм, призначених для захисту Вашого комп’ютера від всілякого зараження вірусами, шкідливим ПЗ та іншими інтернет-загрозами.

Gucup Antivirus – маленький, але багатофункціональний і безкоштовний антивірус для ПК, вірусна база якого налічує 755 сигнатур антивірусів і шкідливого програмного забезпечення.

FortiClient Lite – безкоштовний комплексний антивірус, який включає також батьківський контроль і VPN.

UnThreat Free Antivirus 2012 – антивірус, який безкоштовно захищає комп’ютер від вірусів, троянів, інтернет-хробаків, шпигунських програм, руткітів, шкідливих вкладень та інших загроз, які проникають у Вашу систему через вкладення, завантаження і знімні носії даних.

Digital Defender Antivirus Free – безкоштовний і ефективний антивірус для домашніх користувачів з максимально простим інтерфейсом і захистом від усіх видів загроз в реальному часі.

Зірке око – безкоштовний антивірус класу anti-autorun, який знаходить і ізолює 100% вірусів, що поширюються на флешках (по файлу автозапуску Autorun.inf).

Ad-Aware Free Antivirus + – безкоштовний антивірус і антишпигун, що захищає Ваш комп’ютер за допомогою двох движків від вірусів і шпигунських програм.

Anvi Smart Defender – новий безкоштовний антивірус із захистом системи в режимі реального часу, технологією хмарного сканування, поведінковим аналізом загроз та засобами для оптимізації комп’ютера.

Roboscan Internet Security Free – безкоштовне антивірусне рішення, що забезпечує комплексний захист комп’ютера від шкідливих програм і зовнішніх загроз з Інтернету.

FortiClient Endpoint Security Standard Edition – комплексний антивірус корпоративного класу, доступний безкоштовно для захисту Windows комп’ютерів і ноутбуків.

Preventon Antivirus Free – безкоштовний антивірус і антишпигун з базовими можливостями захисту комп’ютера від шкідливих програм.

Наверх

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *